Wilder: Së shpejti ndeshem me Ortiz, kam një këshillë për Joshuan

Deontay Wilder ka dhënë një intervistë për “ESPN”, ku ka folur për planet e së ardhmes…

“Gjiganti” i UFC-së në hapat e Mekgregor, gati t’i futet boksit

Atleti i njohur i “UFC” Frensis Nganu ka shprehur hapur dëshirën e tij për të provuar…

Wilder vs Fury tanimë zyrtare, boksieri anglez zbulon datën

Disa javë më parë u bë e ditur që dy boksierët me famë botërore Deontay Wilder…

Joshua vs Wilder gati për 2020-ën, “WBC” detyron boksierët

Divizioni i peshave të rënda pësoi një tronditje të paimagjinueshme me humbjen e Anthony Joshuas ndaj…

Zyrtarizohet data e Wilder – Ortiz, kampioni i botës rikthehet në shtator

Deontay Wilder do të rikthehet në ring për të mbrojtur titullin e tij kampion bote të…

Fury zbulon të ardhmen: Ja kur ndeshem me Wilder

Tyson Fury-t i mjaftuan dy raunde për të fituar duelin me boksierin gjerman Tom Schwarz. Në…

Wilder zbulon kundërshtarin e radhës, një kubanez gati për hakmarrje

Boksieri i njohur i peshave të rënda Deontay Wilder ka bërë të ditur emri e kundërshtarit…

Joshua: Nuk e kuptoj ç’po bën Wilder, refuzoi 100 milionë dollarë

Mbajtësi i katër brezave kampion bote, Anthony Joshua, është rikthyer të flasë për negociatat që po…

Joshua dhe Fury shtyhen për në 2020-ën, Wilder dhe Ortiz pranë akordit

Deontay Wilder mposhti këtë të shtunë me nokaut që në raundin e parë bashkëkombësin e tij…

Wilder rikthehet në ring, njihuni me kundërshtarin e kampionit të botës

Boksieri amerikan Deontay Wilder ka konfirmuar në një dalje për shtyp se kundërshtari i tij i…

Çmenduri e Wilder, refuzon 100 milionë dollarë dhe shmang duelin me Joshua

Deontay Wilder ka refuzuar një ofertë marramendëse prej 100 milionë dollarësh. Boksieri amerikan do të mbajë…

50 milionë dollarë për dy duele, “DAZN” pranë firmës me Wilder

Kompania mediatike “DAZN” po shpenzon shuma të çmendura parash në sportin e boksit. Pasi mbyllën një…

Wilder zbulon kundërshtarin e ri, shtyhet përballja me Tyson Fury

Boksieri i amerikan, Deontay Wilder, ka zbuluar në një intervistë me mediet amerikane se kundërshtari i…

Arrihet akordi, Wilder dhe Fury përballen sërish në maj

Përballja epike 1 dhjetorit më midis Tyson Fury dhe Deontay Wilder nuk nxori asnjë fitues, pasi…

Habit Joshua, komplimenton rivalin Tyson Fury: Ai e mundi Wilder-in

Anthony Joshua si rrallë herë ka komplimentuar bashkëkombësin e tij Tyson Fury. Sipas Joshua-s, Fury ishte…

Fury: Joshua dhe Wilder më kanë frikë, ja mesazhet që u kam dërguar

Tyson Fury ka dhënë një intervisë për gazetën angleze “The Times”, ku ka zbuluar disa detaje…

Fury: Joshua frikacak, nuk më rreh as me çekiçë në duar

Boksier anglez Tyson Fury ka hedhur akuza të forta ndaj bashkëkombësit të tij Anthony Joshua. Në…

VIDEO | Joshua e bën të qartë: Ja kundërshtari im i radhës

Anthony Joshua ka zbuluar planet e tij për duelin e datës 13 prill, ku boksieri anglez…

Joshua ultimatum për Wilder: Të pres më 13 prill në “Wembley”!

Anthony Joshua ka lëshuar një mesazh të drejtëpërdrejtë për boksierin amerikan Deontay Wilder. Në emisionin “First…

Wilder apo Fury? Promotori i Joshua zgjedh kundërshtarin e radhës

Stadiumi “Wembley” do të presë një duel fantastik boksi më datë 13 prill. Anthony Joshua mbajtësi…

Joshua thyen heshtjen: Kush e merr seriozisht këtë budalla

Anthony Joshua-s i është dashur të durojë ngacmimet e pafundme që kanë ardhur nga Deontay Wilder…

“Fury vs Wilder” drejt përsëritjes, por anglezi ka një kusht të panegociueshëm

Dueli midis boksierëve të peshave të rënda Dentoay Wilder dhe Tyson Fury ishte një reklamë e…

Dy herë në tapet, por trajneri i Fjurit akuzon: E turpshme, i mohuan fitoren më të madhe në sport!

Një barazim kontrovers, në një duel epik. Sfida e boksit ndërmjet Diontej Uajlder dhe Tajson Fjuri…

Përballja e titanëve pa fitues, Uajlder mbetet mbreti!

Supersfida e boksit në peshat e rënda, mes Diontej Uajlder e Tajson Fjuri, ka përfunduar në…

Wilder: Fury-t mund t’i jap një shans të dytë, Joshua frikacak

Boksieri amerikan Deontay Wilder po përgatitet për duelin e 41-të dhe më të rëndësishëm të karrierës…

“Wilder vs Fury”: Tyson, Holyfield dhe Lewis japin parashikimet e tyre

“Staples Arena” do të presë më datë një dhjetor një prej dueleve më historikë në historinë…

Supersfida e boksit, befason gjiganti anglez: “Do i dhuroj paratë e ndeshjes, dihet si përfundojmë ne boksierët”

Të shtunën në mbrëmje në Los Anxheles do të zhvillohet një ndeshje e madhe boksi, sepse…

Interes i paparë për “Wilder vs Fury”, në Amerikë bëjnë gati kinematë

Përballja midis Deontay Wilder dhe Tyson Fury është një dueli më i madh botës së boksit…

Rikthehet Fjuri: Mund lehtësisht Pianetën dhe sfidon Uajlldër në ShBA

Tajson Fjuri mundi me lehtësi Françesko Pianeta në duelin e tij të dytë që pas rikthimit…

Rikthehet spektakli në ring, “Fjuri vs Uajlldër” 99% e kryer

Bota e boksit të peshave të rënda ka rënë në një përgjumje totale që prej duelit…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online