“Të jesh interist do të thotë se zemra funksionon, ju tregoj dëshirën e Ikardit”

Mauro Ikardi me shumë mundësi zhvilloi ndeshjen e fundit si zikaltër. Kundër Empolit u arrit një…

VIDEO | “Pa vlerë është motra jote”, Uanda replikon me komentatorin e njohur!

Interi u turpërua keq në Napoli dhe tani rrezikon vendin në Champions. Vendasit e Ançelotit fituan…

Uanda shuan polemikat: Ju tregoj të vërtetën e fotove, ngjyrat bardhezi rastësi

Polemika të shumta kanë shkaktuar disa foto të Mauro Ikardit dhe Uanda Narës. Çifti kreu disa…

Kasano: Interi t’i shporrë këta dy lojtarë. Goli i Naingolan? Çfarë gafe e Sheznit!

Antonio Kasano është ndalur te situata e Interit, klub me të cilin është tifoz në Itali.…

E ardhmja e Ikardi, zgjedhje e Spaletit dhe Ronaldo: Rikthehet Uanda Nara

Interi nuk shkoi më shumë se një barazim 1-1 mbrëmjen e kaluar ndaj Romës, me Mauro…

Uanda Nara më në fund pozitive: Jemi të gjithë të lumtur!

Uanda Nara, bashkëshortja dhe menaxherja e Mauro Ikardit ka folur për emisionin sportiv “Tiki Taka” pas…

Uanda: Ikardi në dorë të Spaletit, është mësuar me polemikat

Mauro Ikardi nuk u grumbullua nga trajneri Spaleti në ndeshjen kundër Lacios. Interi u mposht në…

Siguria e Uandës: E dija që Interi do fitonte, paqja me Marotën pranë!

Uanda Nara ka komentuar fitoren e Interit në derbi dhe flet për situatën e Mauro Ikardit.…

Uanda Nara: Nuk do ta mbyll gojën, do them atë që mendoj!

Uanda Nara është një ndër emrat më të përfolur të kohëve të fundit, sidmos për sa…

Palët drejt pajtimit, por Ikardi duhet të bëjë diçka!

Takimi midis Xhuzepe Marotës nga njëra anë dhe Mauro Ikardit e Uanda Narës në anën tjetër…

Tentativa e parë për “armëpushim”, Marota takohet me çiftin Ikardi

Xhuzepe Marota është takuar gjatë ditës së sotme me Mauro Ikardin dhe Uanda Narën. Administratori i…

Uanda rikthehet protagoniste, tifoze e Realit dhe sulm i pastër ndaj Interit

Mauro Ikardi është shumë pranë largimit nga Interi. Diçka e tillë nuk mund të ndodhë tani,…

Kasano: I gjithi faji i Uandës, ja ç’më bëri Spaleti. Ikardi i dëmtuar? Aman me këto skema…

Antonio Kasano është një person që flet gjithmonë atë që mendon. Barezi nuk fshihet, nuk di…

Transferimi i Ikardit te Reali, Uanda Nara: Ka diçka të pavërtetë

Në Spanjë besojnë fort se Mauro Ikardi do të jetë goditja e Florentino Perez në merkaton…

Uanda: Po e quajnë përbindësh, por i harrojnë sakrificat e tij! Ikardi interist me zemër

Rasti i penalltisë së akorduar për Fiorentinën në minutat shtesë, që solli barazimin e ndeshjes, ka…

Rikthehet Uanda: Boll me budallallëqe, e harruat çfarë bëri Ikardi?!

Raportet mes Mauro Ikardit dhe Interit janë në pikën më të ulët. Gjithçka nisi nga mungesa…

“Po të fliste si Uanda Nara, do e përzija gruan”, sqarim dhe ndjesë nga Kostakurta

Alesandro Kostakurta, i njohur nga tifozët si Billi Kostakurta, ka përfunduar nën akuzë së fundmi për…

Telenovela Ikardi | Uanda në lot: Interi familja jonë, nuk duam të largohemi

Uanda Nara foli për herë të parë në lidhje me heqjen e shiritit të kapitenit të…

Uanda Nara: Lajmet mbi Ikardi të gjitha false, koha do ta tregojë!

Mauro Ikardi është çështja më e përfolur në ambientet e klubit të Interit. Këtë javë, argjentinasit…

Momente frike për familjarët e Ikardit, makina e Uandës sulmohet me gurë!

Mungesa e rinovimit të Mauro Ikardit me Interin ka sjellë acarimin e tifozëve zikaltër. Klubi vendosi…

Uanda Nara fut xixa: “Dikush brenda Interit flet keq për Ikardin”

Trajneri i Interit, Luçiano Spaleti, e dha një sinjal pas ndeshjes së fituar në Parma (“tani…

“Ajo mendon vetëm për para dhe telekamerat”, Motra e Ikardit kapet me Uanda Narën

Në familjen e Mauro Ikardit ka humbur prej kohësh harmonia, dhe i gjithë faji për këtë…

Nara: Ikardi ka vetëm një dëshirë, ja pse më pëlqen… Marota

Uanda Nara është takuar me Xhusepe Marotën për rinovimin e Mauro Ikardit dhe diçka të tillë…

Nara: Ju zbuloj botën e “pistë” të agjentëve, ja pse habiten me mua!

Rinovimi i Mauro Ikardit me Interin është futur në shinat e duhura dhe tashmë tifozët po…

Uanda “asist” për Interin: Po presim klubin, ju tregoj dëshirën e Ikardit

Rinovimi i Mauro Ikardit me Interin akoma nuk po ndodh, por kjo mund të jetë java…

Ikardit nuk i bën përshtypje kërkesa e Interit dhe vë “veton”

Raportet mes Interit dhe Mauro Ikardit janë të ngrira. Vonesa në stërvitje e kapitenit u shoqërua…

Inter-Ikardi gjithnjë e më larg, Uanda Nara “mal” me kërkesa për drejtuesit

Çështja Ikardi-Inter, prej kohësh përflitet në mediat italiane dhe jo vetëm. Drejtuesit zikaltër, kërkojnë më ngulm…

Zaneti këshillon Uanda Narën: Trego respekt

Tek Interi të gjithë po mendojnë për rinovimin e Mauro Ikardit. Argjentinasi ka një klauzolë largimi…

Shpërthen ish-agjenti: Vanda Nara shqetësohet vetëm për paratë!

Rinovimi apo largimi i mundshëm i Mauro Ikardit, është një ndër çështjet kryesore të ditëve të…

Uanda Nara tregon fiksimin e Ikardit para golit në derbi

Mauro Ikardi shënoi në shtesë ndaj Milanit të dielën dhe konfirmoi se është lideri i madh…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online