Browsing Tag

Wanda Nara

Uanda Nara: Nuk do ta mbyll gojën, do them atë që mendoj!

Uanda Nara është një ndër emrat më të përfolur të kohëve të fundit, sidmos për sa i përket Interit. Bashkëshortja dhe njëkohësisht agjentja e Mauro Ikardit, është konsideruar si “molla” e sherrit mes Interit dhe argjentinasit, teksa klubi i…

Palët drejt pajtimit, por Ikardi duhet të bëjë diçka!

Takimi midis Xhuzepe Marotës nga njëra anë dhe Mauro Ikardit e Uanda Narës në anën tjetër ka sjellë rezultate pozitive. Administratori i deleguar i Interit u takua me sulmuesin dhe gruan-agjente të tij për të gjetur një zgjidhje. I…

Zaneti këshillon Uanda Narën: Trego respekt

Tek Interi të gjithë po mendojnë për rinovimin e Mauro Ikardit. Argjentinasi ka një klauzolë largimi prej 110 milionë eurosh dhe drejtuesit e klubit i zikaltër po përpiqen të negociojnë një marrëveshje të re. Pak ditë më parë agjentja…

Uanda Nara tregon fiksimin e Ikardit para golit në derbi

Mauro Ikardi shënoi në shtesë ndaj Milanit të dielën dhe konfirmoi se është lideri i madh i këtij Interi, që ëndërron gjëra të mëdha, por pa përmendur fjalën titull. Bashkëshortja/agjente e sulmuesit argjentinas, Uanda Nara, ka qenë si…