VIDEO | Kënga e Depai bëhet objekt talljeje, parodia më e fundit vjen nga futbollisti irlandez

Memfis Depai çuditi të gjithë fansat e tij, teksa shpërndau në internet një këngë të rrymës “rap”. Në fakt kjo ishte hera e dytë që holandezi hidhte në treg një këngë, por në ndryshim nga e para eksperienca e dytë u bë shumë më popullore, kjo dhe për faktin se klipi muzikor u bë objekt talljeje nga shumë tifozë.

Ironitë në internet qenë të panumërta, por më specialja erdhi nga futbollisti irlandez Çarls Djun, i cili shpërndau një video, ku parodizonte këngën sulmuesin e Lionit. Tani mbetet për t’u parë nëse do të kemi nga Depai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online