VIDEO / Dy yjet e kombëtares ruse rrahin me karrige zyrtarin, policia hap hetimet

Video e një sherri po bën xhiron e botës nëpër të gjitha mediet sportive. Protagonistët e këtij incidenti janë dy futbollistë të njohur rus, sulmuesi i Zenitit Aleksandër Kokorin dhe mesfushori i CSKA-së, Pavel Mamaev.

Nga pamjet filmike shikohen të dy futbollistët që godasin me karrige dhe grushta një burrë në moshë të mesme, që raportohet se është një zyrtar i qeverisë ruse. Ngjarja ka ndodhur në një lokal të Moskës dhe policia ka hapur hetimet.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online