Paralajmërimi i Tefik Osmanit: Shumë shpejt do flas…

Tefik Osmani është një ndër ata futbollistë të Superiores që është shumë aktiv në rrjetet sociale. Mbrojtësi korçar poston shpesh fotot e video humoristike dhe nganjëherë ndonjë ngacmim për kundërshtarët kur situata është e nxehtë. Por, postimi i sot është i një natyre krejt tjetër.

33-vjeçari ka postuar një foto të një thënie: Hipokriti han me ujkun dhe qanë me barin. Ndërsa, për ta bërë akoma më “pikant” postimin, Osmani ka shkruar në mbishkrim: “Shumë shpejt do flas dhe për ujkun dhe për bariun, prisni dhe pak…”

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online