Reali “i etur”, hyn në garë për goleadorin portugez

Pol Pogba nuk duket në horizont dhe Realit i duhet të shohë për pista të tjera.…

Ofertë e Tares, edhe Lacio në garë për “gjigantin” holandez

Simone Inzagi i ka kërkuar Igli Tares t’i sjellë një “pykë” në ekip dhe drejtori sportiv…

Junajtid “flirton” me Dibalan, Totenhemi i vjedh objektivin kryesor

Mançester Junajtid është gati të firmosë me Dibalan, por duket se po u ikën nga duart…

Ëndrra e madhe e Sportingut, synon thellimin e rekordit unik!

Mbiemri Ronaldo krijon shpresë dhe krenari te Sportingu i Lisbonës. Klub i famshëm portugez ka vendosur…

Junajtid i vendosur, “hap thesin” për mesfushorin

Mançester Junajtid duket këmbëngulës për të nënshkruar me Bruno Fernandes. Ikja e Herreras dhe mundësia e…

Prapaskena e Ronaldos, mund të kishte përfunduar te… Deportivo La Korunja!

Mjafton një detaj i vogël dhe e gjitha karriera e një futbollisti mund të ishte ndryshe.…

Mançesteri nuk kursehet, një portugez zëvendëson Herrerën

Ikja e Ander Herrera ka krijuar jo pak probleme në Mançester. Mesfushori ishte një nga pikat…

Godet Junajtid, akord me goleadorin portugez

Bruno Fernandes mahniti gjithe Evropën këtë sezon. Edhe pse mesfushor, 24-vjeçari shpërtheu, duke e mbyllur kampionatin…

Ofertë zyrtare për kapitenin, Simeone shqetëson dy klubet e Mançesterit

Disa lojtarë kyç të formacionit janë larguar nga Atletiko Madrid, por drejtuesit e klubit nuk kanë…

“Nuk janë shifra normale, i ka të gjitha”, një portugez mahnit Murinjon!

Bruno Fernandez ka mrekulluar gjithë Europën me paraqitjet e tij këtë sezon. 24-vjeçari, edhe pse një…

“Sa vite keni pa fituar titullin?!”, sulmuesi replikon me tifozin “armik”

Sportingu i Lisbonës fitoi në shtëpi përballë Benfikës me rezultatin 1-0 në ndeshjen e kthimit të…

Jo vetëm Piatek, Milani arrin akordin me talentin e mbrojtjes

Ndërsa të gjithë presin zyrtarizimin e Piatek, Milani ka vepruar shpejt dhe ka mbyllur një tjetër…

Detajet e rinovimit të Milinkoviç-Saviç, Nani “këshillon”: Kampionët të zgjedhin Lacion!

Milinkoviç-Saviç është pranë rinovimit me Lacion dhe kanë mbetur vetëm detajet e fundit të marrëveshjes. Palët…

Xhon Terri pranë kalimit në Portugali, e shtuna zbardh gjithçka!

Xhon Terri nuk ia doli të rikthente Aston Vilën në Premier Ligë, mbas humbjes së ndeshjes…

Mihajloviç në KAS: Më shkarkuan pa të drejtë, ja e vërteta me kontratën time

Në fund të qershorit, Sinisha Mihajloviç pranoi ofertën e Sportingut të Lisbonës dhe nënshkroi për tre…

Markizio vendos për të ardhmen, por gjithçka varet nga… zgjedhjet!

Klaudio Markizio u nda me Juventusin pas 25 vitesh dhe tani është gati për të nisur…

Klaudio Ranieri drejt Portugalisë, zyrtarizimi vjen mbas zgjedhjeve

Klaudio Ranieri pritet të nisë një tjetër aventurë. Mbas eksperiencave në Itali, Spanjë, Angli, Francë dhe…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online