VIDEO | Ndërhyrja horror në Sevilja-Liverpul, shikoni reagimin e Van Dijk

Virxhil Van Dijk është një lider për Liverpulin. Gjiganti holandez është një nga lojtarët më të…

Zyrtare, Sevilja transferon ish-mesfushorin e Sitit

Sevilja ka arritur të transferojë mesfushorin brazilian, Fernando, për 4.5 milionë euro nga skuadra turke e…

VIDEO | Vazhdon “përralla” Getafe, mposht Seviljen dhe ndjen aromën e Championsit

Getafe vazhdon të mos zgjohet nga ëndrra e saj. Klubi i vogël spanjoll ra nga kategoria…

Di Françesko drejt Spanjës? Zbulohen prapaskenat e udhëtimit sekret

Eusebio Di Françesko po shijon pushimet. Trajneri ndodhet pa punë që nga 7 marsi i këtij…

Makthi i trajnerëve te Sevilja, edhe Kaparros me sëmundje të rëndë

Trajneri i Seviljas, Hoakin Kaparros tha sot publikisht për faqen e klubit se vuan nga një…

VIDEO | Dy gola për kreun, Sevilja në rrugë të mbarë

Sevilja është rikthyer te fitorja në kampionat pas barazimit në transfertë përballë Valencias. Ekipi andaluzian fitoi…

VIDEO | Kur krenaria triumfon përballë parave, protesta e pazakontë e tifozëve!

Lajmi i interesimit të Robert Kraft, manjatit amerikan dhe pronarit të klubit të futbollit amerikan, “New…

VIDEO | Valencia godet në fund, kryesim tresh në Spanjë!

Një gol i francezit Diakhabi në minutën e dytë shtesë i dha një pikë Valencias dhe…

VIDEO | Barça rimerr kreun, por vëmendja është e gjitha te Mesi

Barcelona rigjen fitoren në La Liga duke mposhtur Sevijan në “Camp Nou”, me shifrat 4-2. Një…

E zbulon bashkëpunëtori i tij, Gomez: Monçi do të rikthehet te Sevilja

Monçi, drejtori sportiv i Romës mund të rikthehet në Spanjë, konkretisht në klubin e Seviljes ku…

VIDEO | Sevilja luan tenis me Levanten, Ben Jeder i papërmbajtshëm

Pasi i shënoi pesë gola Standartit të Liezhit në Europa League të enjten, Sevilja ka shënuar…

Objektivi i Arsenalit në merkato, Emeri pranë bashkimit me Banegën?

Arsenali po mendon të përforcojë mesfushën në merkaton e janarit. Klubi londinez e ka të qartë…

Video | Dëmtim horror në La Liga, mbrojtësi i Seviljes nxjerr krahun

Ishte vetëm një dyluftim ajror si ato që ndodhin me dhjetra herë në çdo ndeshje futbolli.…

Fekir “thumbon” Liverpulin, Diaz ofertë nga Spanja

Sevilja është e interesuar për sulmuesin e Lionit, Mariano Diaz. Spanjollët kanë afruar 25 milionë euro…

Tuhel e nxjerr jashtë loje, Draksler drejt Andaluzisë

Julian Draksler nuk do të jetë më pjesë e PSG-së për sezonin gjerman. Futbollisti gjerman e…

Zyrtare, Roma huazon mesfushorin francez te Sevilja

Roma e nisi me fitore sezonin e ri, por një mesfushor është larguar nga verdhekuqtë. Maksim…

Tripletë që në debutim, Andre Silva thyen rekordin 25-vjeçar

Nisje perfekte për Andre Silvën. Sulmuesi portugez u largua nga Milani për t’u transferuar te Sevilja…

Nuk ka vend për dy Vidal te Barcelona

Tek Barcelona mund të qëndrojë vetëm një Vidal. Klubi katalanas ka zyrtarizuar sot largimin e mbrojtësit…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online