Barcelona e nxjerr në shitje mesfushorin, Interi fërkon duart

Në Spanjë janë të sigurt: Rakitiç dhe Barcelona janë gati të divorcohen. Klubi ka vendosur që…

Ndryshime të mëdha te Barcelona, pesë lojtarë me valixhe në duar!

Fundi i këtij sezoni ishte një makth i vërtetë për Barcelonën, që ishte pretendent për të…

Deklarata homofobike, mediat i vërsulen lojtarit të Barcelonës

Një intervistë e dhënë në vitin 2012 është bërë shkak që futbollisti kroat Ivan Rakitiç të…

Eliminimi nga Champions, te Barça nisin spastrimet

Sipas RAC-1, bordi i Barcelonës është i acaruar me paraqitjen e Ivan Rakitiç në takimin gjysmëfinal…

VIDEO | Heshtje në Madrid, Rakitiç i jep avantazhin Barçës

Po luhet në “Santiago Bernabeu”, supersfida mes Realit të Madridit dhe Barcelonës, e vlefshme për javën…

Inter sërish në sulm për Rakitiç, 10 milionë euro po pengojnë transferimin

Lajmi i publikuar pak ditë më parë nga e përditshmja italiane “Gazzeta Dello Sport”, mbi interesimin…

Elozhe për Mesin dhe lajm fantastik nga Rakitiç, flasin yjet e Barcelonës

Fitorja 4-2 në transfertën kundër Sevijës ka ngritur shumë moralin te Barcelona. Në përfundim të takimit,…

Të gjithë pas Rakitiç, edhe Bajerni shfaq interes

Mesfushori i Barcelonës, Ivan Rakitiç është kthyer në qendër të vëmendjes së merkatos dhe shumë skuadra…

Tjetër fiksim spanjoll për Interin, këtë herë tenton mesfushorin e Barçës

Interi duket se është i fiksuar që të marrë një mesfushor kroat nga Spanja. Si në…

Rakitiç mban me këmbë në tokë anglezët: E mbani mend euforinë e Botërorit

Anglia dhe Kroacia do ta shohin veten sërish përballë njëra-tjetrës këtë të dielë, në një takim…

“Goli i Javës”, UEFA vlerëson “raketën” e Ivan Rakitiç

Ivan Rakitiç shënoi një nga golat më të bukur të karrierës së tij në takimin ndaj…

Rakitiç “tradhton” Mesin: Modriç tani është lojtari më i mirë në Spanjë

Intervista e Ivan Rakitiç me gazetën kroate “Novi List” ka shkaktuar jo pak polemika në Barcelonë.…

Rakitiç dëshirë merkatoje, dy klube pas kroatit

Ivan Rakitiç është një lojtar i rëndësishëm i Barcelonës dhe normalisht katalanasit nuk kanë arsye ta…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online