Trashi e Asani nga minuta e parë, edhe Latifi titullar

0

Janë publikuar nga UEFA formacionet e sfidës mes Sherif Tiraspolit dhe Partizanit. Për vendasit, Latifi do të jetë titullar, ndërsa Lerda ka vendosur të aktivizojë nga minuta e parë Lorenc Trashin dhe Jasir Asanin. Solomon do të jetë në majë të sulmit, ndërsa Broja e nis nga e minuta e parë në mesfushë. Në krahun e djathtë të mbrojtjes, është preferuar Boldor.

FORMACIONET E SFIDËS

Sherif: Mikuliç, Muzek, Balima, Kristiano, Anton, Hordienko, Tambe, Boban, Latifi, Kendish, Diaje

Partizani: Hoxha, Boldor, Belica, Bitri, Trashi, Telushi, Mala, Broja, Asani, Kordeiro, Solomon

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online