Mavraj: Më kishte marrë malli të luaja me Currin

Mërgim Mavraj ishte një ndër personalitet që morën pjesë në “lojën e yjeve” në Prishtinë. Pak…

Stoli i Romës ende pa pronar, kompanitë e basteve kuotojnë Panuçin e Totin

Roma është vënë në kërkim të një trajner të ri. Mediet italiane kanë përmendur emra të…

Cikalleshi: Skema e re favorizon sulmuesit, me Rejën kemi harmoni dhe pozitivitet

Sokol Cikalleshi ka diskutuar mbi mungesën e gjatë nga grumbullimet e kombëtares në një intervistë për…

Analiza e Panuçit: Ju tregoj çfarë nuk shkon te Roma

Kristian Panuçi ka komentuar gjendjen aktuale të klubit të Romës. Ish-mbrojtësi i verdhekuqve është i mendimit…

Rekordi i Panuçit thyhet, talenti Arnold futet në histori

Trent Aleksander-Arnold, talenti i Liverpulit, do të thyejë një rekord në Champions League. 20-vjeçari do të…

Panuçi: Ikardi te Juventusi? Dikush duhet të hapë krahun

Ish-trajner i kombëtares shqiptare, Kristian Panuçi, është rikthyer të punojë si analist në studion e “Rai…

Panuçi pranë rikthimit në Serie B, konkurrencë për stolin me Nestën

Kristian Panuçi mund të rikthehet të trajnojë një ekip të Serie B gjatë vitit të ardhshëm.…

Agolli: Panuçit t’i bëhet mësim, u bëra i madh prej… Tiranës

Ansi Agolli ka filluar një aventurë të re në Amerikë. Ish-mbrojtësi i kombëtares shqiptare la pas…

Duka: Donadoni më pëlqen. Ja çfarë më tha Panuçi kur e shkarkova

Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka, ishte i ftuar në emision “Opinion” në “TV…

Bulku: Nuk e prisja kurrë, padiskutim që u lumturova

Ish-kapiteni i skuadrës kombëtare Ervin Bulku do të debutojë si trajner i përfaqësueses shqiptare mbrëmjen e…

Duka: Nuk pamë asnjë ndryshim me Panuçin, trajneri i ri pas Andorrës

Presidenti i Federatës Shqiptarë të Futbollit, Armando Duka, ka folur për herë të parë në media…

“Panuçi vs De Biazi” në shifra, diferencat e frikshme!

Kristian Panuçit nuk i shkuan gjërat ashtu siç i kishte menduar te Shqipëria. Trajneri italian mbylli…

Krizë totale, Panuçi “i djegur” dhe Duka takon ish-trajnerin e Napolit

Armand Duka është penduar. Të paktën në mendjen e tij është bindur se gaboi që e…

VIDEO | Shqipëri pa zjarr, Panuçi i njëjtë! Turqia na mund pa u lodhur

Shqipëria e ka nisur me humbje rrugëtimin për në “Euro2020”, pasi që në në ndeshjen e…

Hafizi: Panuçi nuk ka qenë i drejtë në përzgjedhje, fati i “Euro 2016” s’na vjen sërish

Ish-trajneri i përfaqësueses shqiptare Astrit Hafizi ka qenë i ftuar në emisionin “Top Talk” në “Top…

Hysaj dhe Panuçi optimistë: Mbrojtja jonë e ndal Turqinë, nesër vetëm për fitore!

Kristian Panucci dhe Elseid Hysaj ishin të pranishëm në konferencën për shtyp para ndeshjes së nesërme…

Mici: Shkëndija gati për “Europa League”, ja këshilla ime për Panuçin

Futbollisti i Shkëndijës, Gledi Mici, ishte i ftuar në emisionin “Procesi Sportiv” në “Top Channel”. Mbrojtësi…

Jupi: Lenjani u nxitua! Strakosha? Vendimi i duhur, nga njeriu i gabuar

Ish-futbollisti i kombëtares shqiptare Redi Jupi kreu një analizë të ngjarjeve të fundit të kombëtares shqiptare.…

Shqipëria e Kosova në sulm për mbrojtësin e Salcburgut, lojtari konfirmon interesin

Shqipëria dhe Kosova kanë shfaqur interes për të afruar në përfaqësueset e tyre qendërmbrojtësin e Red…

Kombëtarja, Panuçi dhe rikthimet: Jupi i analizon të gjitha

Redi Jupi është një ndër analistët sportivë më të mirë në Shqipëri dhe shpeshherë, fjalët e…

Panuçi në dilemë për Binakun, formula e kampionatit i hap probleme kombëtares

Pozicioni i mbrojtësit të majtë mbetet ende një çështje e pazgjidhur për kombëtaren tonë. Së fundmi…

Pasuesi i Agollit, gjashtë kandidatë për Panuçin

Kristian Panuçi u kritikua jo pak për lënien jashtë të kapitenit të kombëtares Ansi Agolli. Tekniku…

Panuçi: “Te Partizani më pëlqen sulmi. Dua shqiptarë të vërtetë, Guidara mund të jetë i tillë”

Trajneri i kombëtares shqiptare Kristian Panuçi, ishte i ftuar sot në emisionin “Zona Gol” në “Supersport”,…

Situata me lojtarët kuqezi dhe prurjet e reja, Panuçi i prek të gjitha

Trajneri i Shqipërisë, Kristian Panuçi ishte i pranishëm sot në stadiumin “Selman Stermasi” për të ndjekur…

Sytë në Superiore, Panuçi dhe Bulku të pranishëm në “Selman Stermasi”

Sfida mes Partizanit dhe Kastriotit po ndiqet me shumë interes në stadiumin “Selman Stermasi”. Tribunat përballë…

Grezda: Kemi shanse reale për kualifikimin në Evropian, Panuçi profesionist

Sulmuesi i kombëtares shqiptare, Eros Grezda ka dhënë një intervistë të gjatë për “A2”, ku ka…

Rrugëtimi drejt “Euro 2020” dhe etiketimi “diktator”, Panuçi i prek të gjitha

Trajneri i kombëtares shqiptare, Kristian Panuçi, ishte i ftuar në emisionin “Rudina” në “RTV KLAN”. Në…

Gjoka: Kombëtarja nuk duhet “masakruar”, morëm një leksion të rëndësishëm

Me kampionatin që është ndalur, qartësisht kombëtarja është çështje dite dhe disfata e turpshme ndaj Skocisë…

Panuçi ka fjalë të rënda për Loret Sadikun, por edhe Qakën

Ishte një konferencë e gjatë e trajnerit Kristian Panuçi, i cili iu përgjigj pyetjeve të gazetarëve…

Panuçi urdhër për Mavrajn, nuk bëhet përjashtim as për kapitenin

Mërgim Mavraj ka marrë vëmendjen e medieve greke ditën e djeshme, kjo për faktin se mbrojtësi…

Durmishaj tjetër sinjal për Panuçin, Zeneli konfirmohet si “njeriu-asist”  

Fiorin Durmishaj ka qenë sërish protagonist ditën e sotme, duke dhënë një asist në ndeshjen mes…

Mavraj: Diçka speciale të jesh kapiten, kundërshtari është rritur shumë

Mërgim Mavraj do të jetë kapiteni i Shqipërisë në të gjitha ndeshjet e ardhshme. Qendërmbrojtësi foli…

Panuçi: Krijuam shumë raste, meritonim fitoren

Trajneri i kombëtares shqiptare Kristian Panuçi foli për mikrofonin e “rtsh” mbas përfundimi të miqësores ndaj…

Manaj në kombëtare, në Spanjë u del një problem i madh

Rei Manaj është një ndër 25 futbollistët e grumbulluar nga trajneri i kombëtares shqiptare, Kristian Panuçi,…

Uzuni nuk fshihet, tani do kombëtaren

U deshën tri ndeshje që Myrto Uzuni të tunde për herë të parë rrjetën në kampionatin…

Panuçi i ftuar special, mbërrin i pari në ceremoninë e “The Best”

Në Londër sot do të bëhet ndarja e çmiemve nga FIFA. Në mbrëmjen gala nuk do…

Duka: Kapiten do lija Agollin, pa Kosovën jemi dobësuar

Presidenti i Federatës Shqiptare së Futbollit, Armand Duka, është shfaqur sot në ekranin e Supersport, duke folur…

Ekskluzive/ Panuçi dhe furtuna pas ndeshjes, zbulohet arsyeja reale

Humbja në Glasgou, kundër Skocisë, ka rikthyer pesimizmin në kombëtaren shqiptare dhe trajneri Kristian Panuçi ishte…

Agolli si kapiten i vërtetë, asnjë polemikë dhe “asist” … Binakut

Ansi Agolli edhe pse nuk ishte në fushë ndeshjen me Izraelin dhe prezenca e tij është…

Panuçi: Kur humbet je nën tokë, kur fiton…

Trajneri i Kombëtares Kristian Panuçi ka folur pas fitores me Izraelin për “Supersport”. Tekniku italian ka…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online