Panuçi i ftuar special, mbërrin i pari në ceremoninë e “The Best”

0

Në Londër sot do të bëhet ndarja e çmiemve nga FIFA. Në mbrëmjen gala nuk do të mungojnë protagonistët, por dhe figurat e shquarat të futbollit botëror. Një ndër to është pa diskutim dhe trajneri i Kombëtare së Shqipërisë.

Kristina Panuçi është një emër i madh i futbollit botëror dhe sot është i ftuar special në ndarjen e çmimeve të FIFA-s, në “Royal Festival Hall”.

Tekniku italian ka qenë një nga të parët që ka mbërritur në tapetin e kuq, së bashku me Kapelon dhe Van Der Sar. Numri një stolit kuqezi nuk kishte si të mos e pranonte ftesën e nderit në një event kaq të madh.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.