Merkato në portë, Bajerni në tratativa për portierin e Shalkes

Klubi  i Shalkes po bën një sezon për t’u harruar në çdo aspekt. Megjithatë, kriza e…

Gorecka: Do bëhem lider i Gjermanisë! Nojer dhe Ter Shtegen në harmoni

Të dielën kombëtarja gjermane do të ketë një test tejet të vështirë ndaj Holandës në Amsterdam.…

Nojer apo Ter Shtegen? Joakim Lëv e ka të qartë zgjedhjen

Gjermania  do të nisë kualifikueset për Euro 2020 në sfidën ndaj Holandës në transfertë, teksa së…

Nojer: Bëmë shumë pak në sulm, ja si ma hodhi Mane

Manuel Nojer ka pranuar para gazetarëve se humbja ndaj Liverpulit ishte krejtësisht e merituar. Në fjalët…

Nojer qetëson tifozët: Nuk e humbas Liverpulin

Një dëmtim në dorë bëri që Manuel Nojer të mos ishte i pranishëm në tre ndeshjet…

Bajernit i buzëqesh fati, Kovaç merr një super lajm

Bajerni i Mynihut u mund në fundjavë nga Bajern Leverkuzeni, çka shkaktoi që diferenca me kryesuesit…

VIDEO | Nga festa e veçantë e Nojer, te ndërhyrja “horror” ndaj Tiagos

Bajerni i Mynihut mori një fitore të vlefshme një ditë më parë kundër Lajpcig. vendosi një…

Lëv vendos piketat, Gjermania nis nga Nojer

Trajneri i kombëtares gjermane Joakim Lëv ështëi vendosur t’i japë besim të plotë Manuel Nojerit për…

Skena e çuditshme, trajneri i Frajburgut iu lut Nojerit për fanellën

Zakonisht në fund të ndeshjeve lojtarët shkëmbejnë fanellat me njëri-tjetrin, të paktën në nivelet më të…

Boateng: Vetëm dy lojtarë e kanë të sigurt formacionin te Bajerni

Zherom Boateng ka folur “pa dorashka” në një intervistë me “Sky Sports”, ku ka shpjeguar se…

Portieri më i mirë në botë? Loris: Debat i mbyllur, nuk diskutohet

Hugo Loris ishte një ndër protagonistët e takimit midis Francës dhe Gjermanisë, ku “gjelat” arritën të…

VIDEO / Pritja e pabesueshme e Nojer, gjermani evitoi humbjen në limite

Ndeshja ndaj Bajernit dhe Ajaksit ishte një 90-minutësh krejt i çuditshëm për të gjithë tifozët bavarez.…

Nojer komenton largimin e Ozilit: Vendim personal, në kombëtare nuk ka racizëm

Kapiteni i Gjermanisë, Manuel Nojer, ka komentuar për herë të parë vendimin e Mesut Ozilit për…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online