Dëmtimi i rëndë për Ndojin, Breshia hedh sytë nga një tjetër shqiptar

Javën e shkuar Emanuele Ndoj pësoi një dëmtim të rëndë në kyçin e këmbës që pritet…

Ndoj në merkato, “gjiganti” siçilian e ëndërron

Emanuele Ndoj mbylli një sezon të shkëlqyer me Breshian, teksa ekipi ku aktivizohet mesfushori shqiptar u…

Mrekullia e Breshias, vlerësime të shumta për Emanuele Ndoj

Breshia ka bërë gati-gati një mrekulli me ngjitjen në Serie A për sezonin e ardhshëm, me…

VIDEO | Dermaku i jep tri pikë Kozencës, Ndoj e Memolla përballen si “spektatorë”

Kastriot Dermaku shënoi golin e parë në Serie B në takimin e sotëm, ku skuadra e…

VIDEO | Breshia shpëton në fund, Ndoj vendimtar me një “silurë”

Emanuele Ndoj ka ndihmuar Breshian të shmangë humbjen ndaj Padovës së vendit të fundit në Serie…

Memushaj e Ndoj shijojnë triumfin, Dermaku “përgëzohet” për kartonin e kuq  

Ndeshjet e ditës së sotme kanë rezervuar nga tri pikë për të gjitha skuadrat e Serie…

Specialisti i asisteve, Memushaj në krye të listës së Serie B

Ledian Memushaj vazhdon të jetë një ndër lojtarët që spikasin te skuadra e Peskarës. Kapiteni i…

Asist dhe kryesim, Ndoj fiton “derbin” me Memushajn

Breshia ka shpartalluar mbrëmjen e djeshme skuadrën e Peskarës, duke e mundur thellë 1-5. Nga minuta…

Shqiptarët në Serie B, statistika të kënaqshme në fazën e parë

Shumë futbollistë shqiptarë zgjedhin shtetin fqinj, Italinë për të vazhduar karrierën e tyre dhe lojtarët kuqezi…

Ndoj dhe Breshia “marshojnë” drejt Serie A, Dermaku mjaftohet me një pikë

Emanuele Ndoj luajti për 90 minuta në fitoren dramatike të Breshias ndaj Leçes. Përballja midis dy…

Berisha shkëlqen në fitoren e Atalantës, Memushaj pëson disfatën e parë

Atalanta ka mundur Parmën në shtëpi me rezultatin 3-0. Trajneri i bergamaskëve i besoi që nga…

Skaneri i legjionarëve: Ndoj njeriu asist, Llullaku rikthehet te goli

Emanuele Ndoj vazhdon të jetë një titullar i padiskutueshëm të skuadra e Breshias. Mesfushori luajti për…

Memushaj asist në fitoren e Peskarës, Ndoj merr tri pikët ndaj Palermos

Ledian Memushaj dhe Emanuele Ndoj, dy lojtarët e kombëtares shqiptare që aktivizohen në Serie B, respektivisht…

“Zverdhen” shqiptarët e Serie B, Gavazaj sërish spektator në Rusi

Sot janë zhvilluar ndeshjet e javës së katërt të Serie B. Skuadrat ku aktivizohen Ledian Memushaj,…

Ndoj pëlqehet në Serinë A, Breshia nuk e shet

Lajm interesant nga Italia në lidhje me mesfushorin e kombëtares shqiptare, Emanuele Ndoj, edhe pse duket…

Shkëlqen Veseli, triumf ndaj Bashës dhe vendi i dytë

Një numër i madh lojtarësh shqiptarë në Serinë B, por sot ka festuar vetëm Frederik Veseli,…

Kupa e Italisë, Ndoj e Basha titullarë

Emanuele Ndoj duket se është projektuar nga Breshia si titullar i mesfushës, në rolin e regjisorit,…

Ndoj i Bolonjës, tani pritet huazimi

Prej muajit janar, një tjetër futbollist shqiptar ka hedhur hapin e madh, duke u transferuar në…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online