“Paketa është një fenomen i vogël, ju tregoj rolin e tij natyral”

Ziko është një nga emrat më të mëdhenj të Brazilit në futboll. Ish-organizatori i famshëm është…

Leonardo e tepron, te Milani tani do tërbohen keq!

PSG ka vënë në shënjestër një tjetër lojtar të Milanit, pas Xhixhi Donarumës. Kuqezinjtë janë treguar…

Vjen “furtuna”, ylli i Milanit mbyll sezonin!

Lukas Paketa e teproi me prekjen e arbitrit dhe e ka pësuar keq. Braziliani i Milanit…

Momenti për t’u “ringjallur”, Paketa lëvizja fituese e Gatuzos

Milani zbret nesër në fushë kundër Bolonjës. Djemtë e Gatuzos kanë gabuar shumë këtë periudhë dhe…

Milani po vuan për të shënuar? Rikthimi i fundit i lumturon të gjithë

Milani do të luajë nesër në darkë kundër Lacios për një vend në finalen e Kupës…

Infermieria përforcon Milanin, lajme pozitive për Gatuzon

Fitorja me Lacion ka rikthyer qetësinë dhe ka rritur moralin e Milanit. Kuqezinjtë renditen përsëri në…

VIDEO | Numri 10 dhe goli i parë, Paketa magjeps edhe me Brazilin

Lukas Paketa duket në formë të shkëlqyer. Braziliani përveçse po shkëlqen dhe është bërë një pikë…

Ylli i Milanit lider, i besohet numri legjendar te Brazili

Brazili do të zhvillojë dy teste miqësore në ditët në vijim, teksa fillimisht do të përballet…

Kaka: Paketa ka ndryshuar situatën te Milani, nuk duhet të krahasohet me mua

Lukas Paketa është njeriu i momentit te Milani, teksa që nga ardhja e tij, fytyra dhe…

Maldini: Paketa inteligjent dhe plot klas, por nuk duhet të harrojmë diçka!

Të gjithë janë të çmendur pas Kristof Piatek dhe me të drejtë, pasi sulmuesi polak po…

VIDEO | Milani nis të kërcejë samba, Lukas Paketa dhuron spektakël në Xhenoa

Blerja e parë e zyrtarizuar e Milanit këtë merkato ishte Lukas Paketa. Braziliani, i cili u…

Milani pa yllin e sulmit, Paketa është anti-Juventus

Milani dhe Juventusi do të përplasin brirët në Superkupën e Italisë, e cila do të luhet…

Paketa nuk vjen i vetëm, në Milano transferohet dhe i vëllai

Lukas Paketa ishte transferimi i parë i Milanit për merkaton e janarit. Një kalim, që ishte…

Prapaskenat e Paketës, lëvizja e Leonardos befasoi Realin

Lukas Paketa u zyrtarizua gjatë ditës së djeshme si lojtar i Milanit, tha fjalë të bukura…

Prezantohet “alegria”, Paketa: Asnjë dyshim për Milanin, Gatuzon e zgjidhja… në “play-station”

Lukas Paketa është prezantuar gjatë ditës së sotme si lojtari më i ri i Milanit. Kuqezinjtë…

E konfirmon klubi, Paketa zyrtarisht “djall” për pesë vite

Vetëm sot ka ardhur zyrtarizimi i Lukas Paketës si lojtari më i ri i Milanit, pavarësisht…

Paketa gati për Milanin: Frymëzohem nga Kaka, dua të shkruaj historinë time

Lukas Paketa është lojtari që të gjithë presin ta shohin në fushë në Milano. E kanë…

Kaka: Shpresoj që Paketa të shkruajë historinë me Milanin, ja çfarë i këshilloj

Lukas Paketa është përforcimi i parë i Milanit në merkaton e janarit. Akordi për kalimin e…

“Kakaja i ri” në Milano, fjalët e para të fenomenit brazilian

Milani ka paguar jo pak, por plot 35 milionë euro. Fantazisti Lukas Paketa shkëlqeu me Flamengon…

Milan një motiv më shumë për fitoren, Paketa i ftuar special në “San Siro”

Milani disa kohë më parë, zyrtarizoi arritjen e akordit për blerjen e Lukas Paketës, nga ekipi…

Flamengo mesazh prekës Paketës: Shko dhe pushto botën tani!

Lukas Paketa është një nga transferimet e para që u zyrtarizua edhe pse nuk ishim në…

Paketa zbarkon në Milano: Vetëm një person më bindi

Milani e ka nisur pak më herët se çdo ekip tjetër merkaton e janarit, teksa disa…

Milani dhe “kaosi” në çdo repart, merkatoja shihet si shpëtim

Merkatoja e janarit te Milani do të fillojë të mendohet më shpejt nga se pritej. Lukas…

Paketa te Reali? Kjo deklaratë qetëson milanistët!

Lukas Paketa do të jetë i Milanit. Nëse ndokush kishte dyshime apo frikë se Reali i…

Kaka analizon Lukas Paketën, ka dhe një koment mbi rikthimin e tij

Vetëm disa ditë më parë ekipi i Milanit zyrtarizoi blerjen e Lukas Paketës, nga skuadra e…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online