Rekord historik, Junajtid përforcon mbrojtjen me një “gjigant”

Mançester Junajtid ka arritur më në fund akordin me Leister Sitin për shërbimet e Herri Meguajër.…

Leister nuk “lëshon pe”, Meguajër shitet për shumën rekord

Klubi anglez nuk ka pranuar të ulë çmimin e lojtarit

Juves nuk i bën më punë, Manxhukiç drejt Premier Ligës

Juventusi ka luksin të largojë një lojtar si Mario Manxhukiç. Sarri nuk e sheh si pjesë…

Rekord historik, Junajtid përforcon mbrojtjen me një “gjigant”

Mançester Junajtid ka arritur të fitojë derbin me Sitin për shërbimet e Herri Meguajër. “Gjiganti” i…

ZYRTARE | Leister nuk kursehet, 45 milionë euro për mesfushorin belg

Liester Siti ka thyer rekordin e klubit duke paguar 45 milionë euro për kartonin e futbollit…

Guardiola gjen pasardhësin e Kompani, fitohet derbi me Junajtid

Pep Guardiola po kërkon për një zëvendësues të Vinsent Kompani. Belgu u largua drejt Anderlehtit, aty…

Gjendet pasardhësi i Kompani, Siti pranë akordit me “fiksimin” e Murinjos

Mançester Siti është në kërkim të një qendërmbrojtësi. Largimi i Vinset Kompani, i cili firmosi për…

Kurs edukimi dhe 5 mijë paundë gjobë, lojtari i Leister dënohet për një “cicërimë”

Mesfushori i Leister Sitit, Hamza Çoudhuri është gjobitur me 5 mijë paundë dhe është dënuar me…

Burrë e grua arbitrojnë të njëjtin ekip në një ditë, tifozi: Meritojnë plumbin!

Rrjetet sociale i japin mundësinë çdokujt të shprehë lirshëm mendimin e tij për çfarëdo lloj teme.…

Objektivi i madh i Leisterit, synohet sulmuesi i Liverpulit

Leister Siti po mendon për përforcimin e skuadrës. Ardhja e Brendan Roxhers në krye të stolit…

Fatale humbja e fundit, klubi anglez shkarkon trajnerin

Gjatë kësaj periudhe ai zhvilloi 56 ndeshje në Premier Ligë

Vardi nuk përmbahet: “Po ky pse po flet me ta? Çfarë shk****ate!”

Goli i Markus Rashford i dhuroi fitoren Mançester Junajtid në një transfertë të vështirë si ajo…

Tilemans lë Monakon, refuzon Barcelonën për Premier Ligën

Juri Tilemans është një ndër lojtarët më të spikatur të Monakos dhe ndër talentet më premtues…

Kujtimet e Shmajkell: Vdekja e presidentit? E tmerrshme çfarë pashë!

Rrëzimi i helikopterit që solli vdekjen e presidentit të Leister Sitit, Vichai Srivaddhanaprabha dhe katër njerëzve…

“Faleminderit që na lejuat të ëndërrojmë”: Tifozët e Uotford tregojnë klas në tribuna

Ditën e djeshme u luajt në “King Poëer Stadium” përballja midis Leister dhe Uotford, që përfundoi…

VIDEO | Ceremonia prekëse në Leister, kryefjala e Premier Ligës

Leister ditën e sotme luajti ndeshjen e parë në shtëpi, që nga tragjedia fatkeqe e presidentit,…

Ngjarja tragjike në Leister, djali i presidentit i prek të gjithë me letrën e tij

Pasditja e së shtunës ishte tragjike në Angli, konkretisht për klubin e Leisterit dhe për presidentin…

VIDEO | Homazhet, Leisteri nderon ish-presidentin

Në mënyrë të papritur u nda nga jeta presidentin i Leister Sitit, Viçai Srivadhanaprabha, pasi avioni…

Totenhem likuidon Kardifin dhe sulmon kreun

Janë mbyllur gjysma e ndeshjeve, të vlefshme për javën e tetë të Premier Ligë. Totenhem  është…

Një yll i ri po lind në Angli, Xhejms Medison po mahnit Premier Ligën

Në Angli janë mësuar me shpenzime të çmendura, madje dhe për lojtarë që pak kush i…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online