Filo: Korça do përfaqësohet në futboll, po shikojmë alternativat me Takajn

Kryetari i bashkisë së Korçës, Sotiraq Filo, është rikthyer të flasë për situatën delikate të cilën…

Teuta largohet nga Durrësi, zhvendoset në juglindje

Teuta vijon përgatitjet për sezonin e ri të Kategorisë Superiore. Me anë të një njoftimi në…

Muça: Ç’do ndodhë me Skënderbeun? Bashkia të reagojë

Lajmet që po qarkullojnë për një tjetërsim të klubit të Dinamos në Korçë janë bërë objekt…

Takaj e mbyll te Skënderbeu, por ka një premtim për Korçën

Vendimi i CAS mbi pezullimin me 10 vite të Skënderbeut  nga kompeticionet europiane dhe gjoba e…

VIDEO: Supergol dhe Panenka, Skënderbeu e ka të thjeshtë me Flamurtarin

Skënderbeu ka marrë nëj fitore të pastër 2-0 përballë Flamurtarit në Korçë, duke marrë tri pikë…

VIDEO | Skënderbeu “zhyt” Kastriotin me “poker”

Skënderbeu ka regjistruar fitoren më të thellë të këtij edicioni në përballjen e sotme ndaj Kastriotit.…

Kastrioti gati për finalen e radhës, në Korçë me lojtarin e 12-të

Kastrioti udhëton drejt Korçës në takimin e kësaj fundjavë, pasi përballë do të ketë Skënderbeun e…

Shqipëria U19 në fushë, konfirmohet miqësorja e djemve të Dedes

Kombëtarja U19 do të zhvillojë një ndeshje miqësore në këtë muaj. Ka qenë FSHF, ajo që…

Përfitimet nga biletat me Tiranën, Skënderbeu bën gjestin e madh

Skënderbeu do të presë Tiranën ditën e premte në ndeshjen e vlefshme për javën e 23-të…

Presidenti Meta në Korçë, nderim për legjendat e sportit

Para pak ditësh ishte në Vlorë, për të nderuar Flamurtarin e madh të viteve ’80, që…

Gega: Jemi klubi më me shumë histori në Shqipëri, çështja Trashi është zmadhuar

Trajneri i Partizanit, Skënder Gega, ka folur para gazetarëve në daljen për shtyp që i paraprin…

Skënderbeu i pamëshirshëm ndaj Maliqit, goleadë në derbi

Skënderbeu ka zhvilluar një ndeshje miqësore, duke shfrytëzuar pauzën e kampionatit. Skuadra e Orges Shehit ka…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online