Teuta largohet nga Durrësi, zhvendoset në juglindje

0

Teuta vijon përgatitjet për sezonin e ri të Kategorisë Superiore. Me anë të një njoftimi në rrjetet sociale, klubi durrsak bën të ditur se ditën  e nesërme skuadra do të largohet ditën e nesërme nga qyteti i Durrësit për të vijuar fazën përgatitore në Korçë. Ekipi i Bledi Shkëmbit do të qëndrojë në qytetin juglindor përreth 2 javë

NJOFTIMI I KLUBIT

Drejtuesit e klubit të Teutës kanë vendosur që të zhvillojnë fazën përgatitore në Korçë. Nisja nga Durrësi do të bëhet më datë 5 gusht dhe ekipi do të qëndrojë dy javë të plota në qytetin juglindor të Korçës, ku trajneri Shkëmbi do të punojë me lojtarët që ka në dispozicion por dhe ata që janë afruar nga merkato. Skuadra do të lër Durrësin me temperatura të larta dhe në Korçë do të gjej kushte atmosferike më të përshtatshme. Pasi Teuta zhvilloi pasditen e së shtunës miqësoren me Tërbuni në Durrës, në orët e para të mëngjesit të së hënës do të niset drejt Korçës.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online