Browsing Tag

Jyrgen Klop

Klop synon historinë, nuk do thjesht titullin

Jyrgen Klop nuk i kurseu fjalët e mira për ekipin e tij në daljen për shtyp mbas fitores ndaj Njukasëllit. Trajneri gjerman theksoi se rruga drejt titullit kampion është e gjatë dhe e vështirë, por ai beson se skuadra e tij mund të shkruajë…
where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online