Trashi e Asani nga minuta e parë, edhe Latifi titullar

Janë publikuar nga UEFA formacionet e sfidës mes Sherif Tiraspolit dhe Partizanit. Për vendasit, Latifi do…

Asnjë ndryshim nga Starova, njihuni me formacionet e Ber Sheva-Laçi

Laçi dhe Ber Sheva u ndanë në barazim 1-1 në ndeshjen e parë, në një sfidë…

Italia synon “pushtimin” e Athinës, Greqia kërcënon me “tredhëmbësh”

Italia pas pak do të sfidojë Greqinë për eliminatoret e EURO 2020. Kombëtarja axurre qëndron në…

Milan-Lacio një finale Champions-i, publikohen formacionet zyrtare

Milani dhe Lacio përplasen në “San Siro” sot në mbrëmje, në një sfidë që mund të…

Betejat në Tiranë dhe në Durrës, ja formacionet zyrtare

Tirana-Laçi dhe Teuta-Kastrioti nisin në orën 17:00. Në Durrës trajneri Shkëmbi ka bërë disa ndryshime në…

VIDEO | Furi e kuqe, Partizani i falet Hebajt dhe mposht Flamurtarin

Partizani ka mposhtur Flamurtarin me rezultatin 3-1 në “Selman Stermasi”, duke u afruar edhe më shumë…

Mema dhe Shehi hapin “kartat”, formacionet zyrtare

Tirana dhe Skënderbeu po bëhen gati të zbresin në fushën e blertë prej orës 14:00. Trajnerët…

VIDEO | Fitore pa lojë, Shqipëria nuk buzëqesh dot!

Vendos Bekim Balaj në “Elbasan Arena”, duke shënuar golin e vetëm në fitoren e Shqipërisë 1-0…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online