Asnjë ndryshim nga Starova, njihuni me formacionet e Ber Sheva-Laçi

Laçi dhe Ber Sheva u ndanë në barazim 1-1 në ndeshjen e parë, në një sfidë ku kurbinasit ishin në avantazh për shumicën e takimit. Megjithatë, Ber Sheva arriti të barazojë, duke e bërë shumë të vështirë kualifikimin për Laçin në ndeshjen e kthimit, që luhet sot në 19:30 në Izrael.

Janë publikuar formacionet e të dyja skuadrave dhe Starova ka preferuar të mos ndryshojë asgjë. Trajneri i kurbinasve do të aktivizojë 11 lojtarët e njëjtë që e nisën nga minuta e parë në “Stadiumi Laçi”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online