VIDEO | Evra nuk është normal, i ka ikur duarsh Instagrami

Patris Evra është një futbollist që njihet jo vetëm për cilësitë e tij, por dhe për momentet e tij kur humbet kontrollin, si dhe për shakatë e çuditshme që bën. Lojtari i Uest Hem ka publikuar sot një video në profilin e tij në Instagram, ku shfaqet në mënyrë mjaft qesharake.

Humor i tepruar deri diku nga ana e francezit, i cili nuk duket se mendon gjatë kur i jepet mundësia për të bërë ndonjë video humori. Nuk ka shumë nevojë për koment, edhe për faktin se nuk ke se çfarë komenti t’i bësh. Mjafton vetëm ta shihini!

https://www.instagram.com/p/BqcpSaUBz9b/?utm_source=ig_web_copy_link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online