Browsing Tag

Elhan Kastrati

Vendos vetëm një gol, Memushaj fiton “derbin” me Vrionin

Peskara ka arritur një fitore tepër të rëndësishme, duke mposhtur Venecian me rezultatin 1-0. Gaston Brugman ishte heroi i vendasve, ndërsa goli i uruguaianit në minutën e 74-ët dërgon Peskarën në vendin e katërt me 29 pikë, duke qenë vetëm…

Kastrati shkëlqen në Itali, Memushaj lider

Ledian Memushaj dhe Elhan Kastrati kanë marrë vlerësime pozitive pas ndeshjes që Peskara fitoi kundër Karpit. Mesfushori dhe portieri ishin titullarë dhe bënë paraqitje mjaft të mira. Vlonjati i mesfushës e ndihmoi shumë ekipin e tij.…

Vjen shansi i dytë për Kastratin, Memushaj lë pas dëmtimin

Elhan Kastratit iu desh të priste tre muaj për të veshur sërish fanellën e Peskarës. Ish-portieri i Teutës, luajti në takimin e të dielës së kaluar, ku skuadra e tij u mund 2 – 1 në transfertën e Peruxhës. Sonte në orën 21:00 “delfinët” do…

Lista e Kombëtares, një i afruar dhe dy largime

Trajneri Kristian Panuçi nuk do të ketë në dispozicion të tij për ndeshjet me Skocinë dhe Uellsin dy lojtarë të tjerë. Ermir Lenjani, ditën e djeshme nuk u stërvit me ekipin dhe tanimë ka lënë grumbullimin e kombëtares. Lojtari tjetër që…

Dëmtohet Alban Hoxha, Panuçi fton portier për një ditë

Lëvizje sërish në kombëtare. këtë herë është portieri i Partizanit, Alban Hoxha, ai i cili ka lënë grumbullimin për shkak të një dëmtimi. Për këtë është thërritur portieri Shpresave, Elhan Kastrati. Ky i fundit do t’i bashkohet sot skuadrës…

Nga Memushaj tek… Nojer, Kastrati: Jam gati për Peskarën

Elhan Kastrati është rikthyer tek Peskara. Dy vite huazim tek Piaçenca dhe Teuta dhe tashmë, Kastrati është gati për të luftuar për fanellën e titullarit të Peskarës. “Mendoj se ka ardhur momenti im dhe jam i kënaqur që u riktheva këtu.…

Elhan Kastrati drejt largimit, ofertë nga Seria C

Elhan Kastrati u largua në verë nga Teuta dhe tashmë do të luajë në Itali. Te Peskara duket e vështirë të ndodhë diçka e tillë, ndaj edhe huazimi në Serinë C do të ishte zgjidhja më e mirë për portierin e Shpresave të Shqipërisë. Mediet…
where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online