Sarri do një “virtuoz”, Paratiçi hedh grepat në Londër

Juventusi e ka blinduar mesfushën, por Sarri nuk mjaftohet me kaq. Italiani i ka shprehur dëshirën…

Totenhem nxiton për Eriksen, “fut” në sherr Realin e Atletikon

Kristian Eriksen është “eklipsuar” nga Pol Pogba në garën mes të dyve për të ardhur te…

Atletiko e pandalshme, gati të “rrëmbejë” trurin e Totenhemit

Atletiko Madrid është një ndër klubet më aktive në merkato. “Colchoneros” kanë ndryshuar shumë, emra të…

Zbulohet telefonata sekrete, Realit i vjen fati në derë

E ardhmja e një prej mesfushorëve më të mirë në qarkullim nuk është aspak e qartë.…

Ndryshim plani: Reali tërhiqet, Eriksen drejt Serie A?

Kristian Eriksen dhe Real Madrid i janë larguar njëri tjetrit. Spanjollët janë lodhur nga rezistenca dhe…

Kushti i Totenhemit: Reali do Eriksen? Dakord, nëse na jep këtë lojtar!

Kristian Eriksen është një nga objektivat e Realit në merkato. Zinedin Zidan e pëlqen shumë organizatorin…

Zidan “urdhër” për blerjen e organizatorit, Reali përgatit ofertën tunduese

Real Madrid nuk ka ndërmend të ndalet në merkato. Perez dëshiron t’i plotësojë dëshirën trajnerit Zidan,…

Reali e ka lënë në plan të dytë, yllit të Premier Ligës i humbet durimi

Real e ka lënë në plan të dytë, yllit të Premier Ligës i humbet durimi

Eriksen drejt largimit, Poçetino gjen zgjidhje te një gjerman

Kristian Eriksen po kërkohet nga Reali i Madridit dhe “regjisori” danez është pranë kalimit në La…

Akord me yllin e mesfushës, Reali tani bën gati milionat

Vjet ishin të qartë: "Kushton 250 milionë euro"

“Dorëzohet” Totenhemi, vendos çmimin e organizatorit

Kristian Eriken është një nga lojtarët më të kërkuar në merkato. Danezi i Totenhemit është ndër…

Mesazhi i Eriksen: Angli, kujdes Kosovën!

Kosova barazoi 2-2 në miqësoren me Danimarkën dhe tanimë skuadra e drejtuar nga Bernard Shaland mendon…

Eriksen: S’më kishte ndodhur kurrë, Kosova luajti më mirë se ne

Kristian Eriksen provoi një eksperiencë të veçantë gjatë ndeshjes Kosovë – Danimarkë. Ylli i Totenhemit u…

Çelsi “shtang” Realin, hyn në garë për yllin e mesfushës

Çelsi prej kohësh është në kërkim të një mesfushori, i cili të marrë përdore blutë në…

Eriksen “shuplakë” Totenhemit, londinezët në kaos

Kristian Eriksen është një ndër lojtarët më të rëndësishëm në ekipin e Totenhemit dhe një ndër…

Plani i Real Madridit për rinovim, pazar te Totenhami

Skuadra e Realit të Madridit kapi majat e futbollit në pesë sezonet e fundit, por me…

VIDEO | Totenhemi nderohet në fund, Eriksen “hero” nga stoli

Totenhemi ka arritur një fitore në frymën e fundit ndaj Bërnlit në shtëpi. Një ndeshje, që…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online