Në Francë përgatisin goditjen e bujshme, Venger pranë rikthimit në stol!

PSG është padyshim ekipi që po dominon tërësisht në Francë prej vitesh, me Lionin që ndoshta…

Venger: U detyrova të largohem! Ndeshja e fundit si funeral

Arsen Venger është rikthyer të flasë për ndarjen e tij nga ekipi i Arsenalit pas 22…

Parashikimi i Vengerit: E adhuroj Ançelotin, por Napoli do vuajë kundër Arsenalit

Goglat dhuruan një përballje spektakolare në çerekfinalet e Ligës së Europës. Napoli dhe Arsenali do të…

Venger: Çfarë goditje me Ramsejn, Juventusi e eliminon Atletikon

Arsen Venger e ka stërvitur për shumë vite Aron Ramsejn dhe askush nuk e njeh mesfushorin…

Sekreti i Venger: Vetëm unë e kam refuzuar Realin, ju tregoj shkakun!

Arsen Venger qëndroi 22 vite tek Arsenali, duke qenë një nga trajnerët më jetëgjatë me një…

Venger gati të ndërpresë pushimet, Sheiku i PSG-së i bën një ofertë të parefuzueshme

Arsen Venger prej më shumë se gjashtë muajsh është i papunë. Megjithatë, ofertat nuk kanë si…

Bajerni mendon për planin B, agjenti i Venger i pranishëm në “Allianz Arena”

Niko Kovaç nuk ka pasur një fillim ëndrrash në detyrën e re si trajneri i Bajern…

Venger trajner i Milanit? Tekniku francez sqaron situatën

Disa ditë më parë bëri bujë një lajm që lidhej me rikthimin e Arsen Venger në…

“Bomba” vjen nga Franca, Arsen Venger trajner i Milanit

Arsen Venger bëri mjaft bujë disa kohë më parë, teksa deklaroi se do të rikthehej shumë…

Venger “thyen” heshtjen, jep datën për rikthimin e tij

Ditët e fundit bëri shumë zhurmë lajmi se Arsen Venger do të rikthehej në botën e…

Arsen Venger një hap larg rikthimit, tani jo më si trajner

Arsen Venger në fund të sezonit të shkuar u largua nga drejtimi i Arsenalit pas më…

Kërcënimet nga tifozët, trajneri qëndronte në stol me “bodyguard”

Pas largimit të trajnerit të mirënjohur dhe Arsenalit, zbulohen prapaskenat e një marrëdhënie, që në vitet…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online