Venger gati të ndërpresë pushimet, Sheiku i PSG-së i bën një ofertë të parefuzueshme

Arsen Venger prej më shumë se gjashtë muajsh është i papunë. Megjithatë, ofertat nuk kanë si të mungojnë për ish-trajnerin legjendar të Arsenalit. Mediet franceze kanë zbuluar dy ofertat që po tundojnë së tepërmi 69-vjeçarin.

Oferta e parë vjen nga sundues i Katarit, sheiku Al Thani, i cili i ka ofruar francezit postin e drejtorit të përgjithshëm të PSG-së. Oferta është bërë që në verën e shkuar dhe pronari i kampionëve të Francës është ende në pritje të përgjigjes përfundimtare të Venger.

Oferta e dytë vjen presidenti i FIFA-s Xhani Infantino, i cili i ka ofruar Vengerit poste të ndryshme në komisionet e shumta të institucionit qeverisës së futbollit botëror.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online