Shtatë muaj larg fushave, sulmuesi shqiptar lë pas dëmtimin

Sulmuesi i kombëtares shqiptare Albion Ademi ka lënë pas një dëmtimin e rëndë dhe është rikthyer…

Tërbimi i Agim Canës dhe deklarata e Redi Jupit, flet kreu i FFK-së

Presidenti i Federatës së Futbollit të Kosovës, Agim Ademi, ka qenë i ftuar në emisionin “Debat…

Një talent i Bundesligës drejt Kosovës, Ademi zbulon emrin

Presidenti i Federatës së Futbollit të Kosovës, Agim Ademi, ka qenë i ftuar në emision “Debat…

VIDEO | Ademi dhe Ramizi tundin rrjetën në Zvicër, Sadiku spektator

Armando Sadiku nuk është aktivizuar për asnjë minutë në takimin e kësaj të diele midis Luganos…

VIDEO | Lenjani dhe Ademi gjejnë golin, minuta ka dhe për Kukelin

Shqiptarët që luajnë në Zvicër janë të shumtë dhe thuajse në çdo javë, nuk mungojnë të…

Roma në sulm për mesfushorin shqiptar, pritet përgjigja e klubit kroat

Drejtori sportiv i Romës, Monçi, ka piketuar kapitenin e Dinamos së Zagrebit, Arijan Ademi, si objektivin…

Pezullime, ndeshje në tavolinë dhe mbyllje e “Roza Haxhiut”, Disiplina e pamëshirshme

Komisioni i Disiplinës ka dhënë sot vendimet për ngjarjet që kanë ndodhur në futbollin në vend…

Ademi mahnit francezët, ofertë e shkëlqyer për Dinamon

Arijan Ademi është një luftëtar dhe nuk e mposhtën as dy vite pezullim për doping (2015-2017).…

Privatizimi i Vllaznisë, në janar nisin procedurat

Çështja e privatizimit të Vllaznisë vazhdon të jetë ndër temat më të lakuara gjatë periudhës së…

Mbaron makthi për Arijan Ademin, Dinamo e Zagrebit rigjen kapitenin

Dy vjet në “burg”, por kaluan shpejt. Arijan Ademi, shqiptari nga Maqedonia i cili deri para…

Vllaznia, drejt privatizimit

Kryebashkiakja Ademi konfirmon përgatitjen e procedurave përkatëse. Shumë shpejt ankandi për shitjen e aksioneve Gaspër Marku…

Kryebashkiakja Ademi konfirmon Cungun

Vllaznia e së ardhmes është në dyshim të plotë. Askush nuk di të thotë si do…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online