VIDEO | Ademi dhe Ramizi tundin rrjetën në Zvicër, Sadiku spektator

0

Armando Sadiku nuk është aktivizuar për asnjë minutë në takimin e kësaj të diele midis Luganos dhe Lucernës. Forma e mirë e sulmuesve të tjerë ka bërë që futbollisti shqiptar të mos marrë më minuta të mjaftueshme.

Pavarësisht mungesës së Sadikut, golat shqiptarë nuk kanë munguar në Zvicër. Skuadra e Ksamaksit ka marrë tri pikë të arta ndaj Tunit falë Kemal Ademit dhe Samir Ramizit, të cilët shënuan secili nga një gol në takimin e sotëm.

 

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.