Ramsej: Juventusi një ëndërr, ja çfarë më pëlqen nga Sarri

Aron Ramsej vendosi t’i jepte fund aventurës me Arsenalin. Mesfushori nuk rinovoi me “topçinjtë” dhe u…

Ditë prezantimesh, Juventusi zyrtarizon “dhuratat” e merkatos

Aron Ramsej dhe Adrien Rabiot janë dy goditje fantastike të Juventusit. Cilësi e shtuar në mesfushë…

11 vite te Arsenali, lot dhe emocione në lamtumirën e Ramsej

Aron Ramsej, një djalosh që u rrit te skuadra e Arsenalit, do të largohet në verë…

“Ramsej si Bejl, do luajë me klubin më të madh italian”

Rajan Gigs zhvilloi një karrierë fantastike me Mançester Junajtid si futbollist, ndërsa tani ka nisur atë…

Venger: Çfarë goditje me Ramsejn, Juventusi e eliminon Atletikon

Arsen Venger e ka stërvitur për shumë vite Aron Ramsejn dhe askush nuk e njeh mesfushorin…

Do e ketë rival, Çan nuk shqetësohet: Ramsej është kampion!

Mesfushori i Juventusit, Emre Çan nuk është një titullar në formacionin e Alegrit dhe me ardhjen…

Paratiçi: Ramsej është keqpërdorur, ja pozicioni i tij ideal

Ditën e djeshme Juventusi zyrtarizoi firmën me Aron Ramsej. Uellsiani do t’i bashkohet kampionëve të Italisë…

Ramsej kryen vizitat mjekësore, Juventusi ka një plan për të

Firma e Aron Ramsej me Juventusin do të vijë pas finales së Superkupës kundër Milanit, që…

Firma me Juven, kontrata dhe rroga: Mbi Ramsejn, vetëm… CR7!

Tashmë pritet vetëm zyrtarizimi i kalimit të Aron Ramsej te Juventusi në fundin e sezonit dhe…

Tentativa e fundit e Arsenal për Ramsej, vjen përgjigja e Juventusit

Juventus ka arritur akordin me Aron Ramsej dhe mesfushori do të zbarkojë në Torino në fund…

Ramsej një hap larg Juventusit, zbulohen shifrat e akordit

Aron Ramsej po luan sezonin e fundit me Arsenalin. Kontrata e tij skadon në verë, rinovimi…

Pesë klube në garë për Ramsej, zbulohen kushtet e mesfushorit

Aron Ramsej është një nga emrat më të kërkuar në merkato. Mesfushorit i skadon kontrata me…

Juventus “mbulon” me para Ramsejn, oferta duket e parefuzueshme

Aron Ramsej është një ndër emrat kryesorë, që po përflitet ditët e fundit, pasi klubet më…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online