“Ronaldo ka shpëtuar Juventusin nga Serie B”, mamaja e CR7 jeton në një botë tjetër

0

Mamaja a Kristiano Ronaldos ka marrë vëmendjen e shumë medieve për shkak të një gafe që ka bërë në llogarinë e saj në “twitter”.

Dolores Aveiro ka postuar një foto të birit të saj me një mbishkrim në gjuhën spanjolle që krejtësisht i trilluar dhe qesharak.

“Kristiano është lojtari që ka shpëtuar Juventusin nga rënia dhe i rikthyer ata te fitimi i kampionatit pas 20 vitesh pritje. E pabesueshme. E pabesueshme”, lexohet në mbishkrim, ndërsa mamaja e futbollistit shkruan më poshtë: Krenaria ime, biri im.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.