Qëndroi vetëm 6 muaj, mbrojtësi largohet nga Kastrioti

0

Edison Ndreca nuk do të vazhdojë karrierën e tij te Kastrioti. Skuadra krutane ra nga Kategoria Superiore këtë sezon dhe priten shumë largime, një nga ta dhe mbrojtësi i majtë. Ndreca u transferua në janar te Kastrioti dhe pas gjysmësezoni, e mbyll aventurën krutane.

NJOFTIM!

“KS Kastrioti njofton përfundimin e bashkpunimit me mbrojtësin e majtë Edison Ndreca. Mbrojtësi i ardhur te Kastrioti në merkaton e janarit, zhvilloi një gjysëm sezoni të shkëlqyer, ku arriti që të shënonte edhe një gol. KS Kastrioti e falenderon për gjithçka dha për fanellën tonë, dhe njëkohësisht i uron suksese në karrierën e tij futbollistike”.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.