Browsing Tag

Ndreca

Dy përforcime cilësore, Bylisi i prezanton sot

Skuadra e Bylisit zyrtarizoi akordin me dy futbollistët, Eridon Qardaku dhe Edison Ndreca ditë ditë më parë, ndërsa sot, dy lojtarët janë prezantuar në ambientet e klubit ballshiot. Qardaku erdhi nga skuadra e Vllaznisë dhe nënshkroi për 4…

Përforcohet Bylis, zyrtarizohen dy futbollistët e rinj

Bylisi siguroi ngjitjen në Superiore pasi u shpall skuadra kampione e Kategorisë së Para dhe skuadra ballshiote po vazhdon punën për të përforcuar skuadrën. Sot, janë zyrtarizuar dy përforcime për skuadrën e kuqe. I pari është Edison…

Qëndroi vetëm 6 muaj, mbrojtësi largohet nga Kastrioti

Edison Ndreca nuk do të vazhdojë karrierën e tij te Kastrioti. Skuadra krutane ra nga Kategoria Superiore këtë sezon dhe priten shumë largime, një nga ta dhe mbrojtësi i majtë. Ndreca u transferua në janar te Kastrioti dhe pas gjysmësezoni,…

Lëvizje te Kastrioti, akord me “ish”-in e Teutës

Merkato e janarit pritet të sjellë shumë emra të rinj te Kastrioti. Në Krujë nuk janë dorëzuar, pas emërimit të Bledar Devollit në postin e trajnerit të skuadrës, skuadra krutane ka gati dhe afrimin e parë. Burime pranë “Sporteskpres”…

Ndreca ikën nga Besëlidhja, e do Luftëtari

Mbrojtësi i majtë i formuar te skuadra e Laçit ka tërhequr dokumentacionin te lezhjanët dhe tashmë është lojtar i lirë. Bluzinjve u intereson Bernard Gjikolaj Besëlidhja njeh vetëm largime deri në këto momente, teksa pas kalimit të…