Kalendari i Serie A, ja kur luhen sfidat derbi mes Milanit dhe Interit!

0

Po hidhet kalendari i Serie A për sezonin e ri dhe deri më tani, janë mësuar përballjet deri në javën e katërt. E pikërisht në këtë javë, do të luhet edhe derbi mes dy ekipeve më të mëdha në Itali, Milanit dhe Interit.

Derbi i Milanos do të luhet në javën e katër, me datë 22 shtator, ndërsa ndeshja e fazës së dytë do të luhet 9 shkurt 2020.

Kalendari i plotë i javës së katërt:

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.