Zyrtare | Teuta përforcohet, rikthen një “ish” në skuadër

0

Teuta ka siguruar shërbimet e mesfushorit Orjan Xhemalaj. 30-vjeçari ka qenë pjesë e Teutës dhe në të kaluarën, ku ka luajtur dy sezone (2009-10 dhe 2010-11).

Tre sezonet e fundit, Xhemalaj është aktivizuar për skuadrën e Erzenit në Kategorinë e Parë, ku ka luajtur 54 ndeshje dhe ka shënuar 7 gola.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online