Gafë e De Ligt, Anglia kalon në avantazh (VIDEO)

0

Anglia është skuadra që ka kaluar e para në avantazh. 30 minutat e para të takimit ishin shumë të qeta, me të dyja skuadrat që dukeshin të barabarta në fushën e lojës dhe kishin frikë të pësonin të parët.

Por në minutën e 31’, “Tulipanët” e panë veten në disavantazh, pas një penalltie të shndërruar në gol nga Rashford. Ky i fundit e fitoi vetë penalltinë, e cila u shkaktua nga lojtari më i përfolur në merkato, Matijs De Ligt.

LIVE, UEFA Nations League

Holandë – Angli  0-1’
Rashford 31’

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online