Foto | Sherr pas derbit, nuk kursehen as flakadanët

0

Derbi ka rivalitet të madh dhe shpesh ka edhe konflikte. Kështu ka ndodhur pas ndeshjes Partizani-Tirana, kur ultrasit e të dyja ekipeve janë përplasur mes tyre. Gjithçka ndodhi në kryqëzimin e Komunës së Parisit.

Mes palëve ka pasur flakadanë të hedhur, çka ka shkaktuar edhe panik te kalimtarët përreth. Policia ka ndërhyrë, forcat e ndërhyrjes së shpejtë konkretisht. Tifozët janë larguar, ndërkohë që ka edhe të arrestuar.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online