Browsing Tag

Sherr

Foto | Sherr pas derbit, nuk kursehen as flakadanët

Derbi ka rivalitet të madh dhe shpesh ka edhe konflikte. Kështu ka ndodhur pas ndeshjes Partizani-Tirana, kur ultrasit e të dyja ekipeve janë përplasur mes tyre. Gjithçka ndodhi në kryqëzimin e Komunës së Parisit. Mes palëve ka pasur…

Plas tek Arsenali, Ozil përjashtohet pas debatit me trajnerin

Mesut Ozil nuk ishte grumbulluar për ndeshjen që ekipi i tij kishte me Uest Hemin. Lajmi u mor vesh vetëm pak orë para fillimit të takimit dhe fillimisht u fol se gjermani kishte rënë pre e një viroze. Por, e vërteta është shumë më e errët.…

Video | Sherr masiv në ndeshjen e femrave, 4 të plagosura

?Skena të shëmtuara dhune kanë pushtuar futbollin e femrave në Argjentinë. Incidentet ndodhën në ndeshjen midis skuadrave të Universitarios dhe Libertadit. Një vendim i gjyqtarit për të nxjerrë jashtë fushe trajnerin e njërës prej skuadrave…