VIDEO| Dugllas Kosta e tepron, rrezikon pezullim disa javë

0

Edhe pse po kalonte një moment të mirë, Dugllas Kosta duket se ka prishur gjithçka vetë, me një veprim të bërë sot në ndeshjen me Sasuolon. Braziliani, i cili ishte iniciatori i golit të dytë, në sekondat e fundit t ndeshjes u ndëshkua me karton të kuq, pasi pështyu Di Françeskon.

Gjyqtari nuk i ka kursyer kartonin e kuq, por më pas ka pasur sërish probleme mes tyre, por lojtarët e tjerë kanë ndërhyrë që situata të qetësohet.

Rrezikon shumë lojtari anësor, i cili me shumë gjasa do të marrë dënim nga federata italian dhe bardhezinjtë mund ta ndjejnë mungesën e tij më shumë se një ndeshje. Një veprim shumë i ulët nga nj lojtar profesionist, por për më tepër ndiqni VIDEO-n.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.