VIDEO| Dugllas Kosta e tepron, rrezikon pezullim disa javë

Edhe pse po kalonte një moment të mirë, Dugllas Kosta duket se ka prishur gjithçka vetë, me një veprim të bërë sot në ndeshjen me Sasuolon. Braziliani, i cili ishte iniciatori i golit të dytë, në sekondat e fundit t ndeshjes u ndëshkua me karton të kuq, pasi pështyu Di Françeskon.

Gjyqtari nuk i ka kursyer kartonin e kuq, por më pas ka pasur sërish probleme mes tyre, por lojtarët e tjerë kanë ndërhyrë që situata të qetësohet.

Rrezikon shumë lojtari anësor, i cili me shumë gjasa do të marrë dënim nga federata italian dhe bardhezinjtë mund ta ndjejnë mungesën e tij më shumë se një ndeshje. Një veprim shumë i ulët nga nj lojtar profesionist, por për më tepër ndiqni VIDEO-n.

https://twitter.com/ADP1113/status/1041340498861060097

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online