FOTO | “Bang, Bang x2!”, Bakajoko dhe Piatek çmendin rrjetin

0

Milani mposhti Napolin dje në çerekfinalet e Kupës së Italisë, me Kristof Piatek që shënoi të dy golat në fitoren 2-0 të kuqezinjve. Në ndeshjen e parë si “Djall”, sulmuesi polak ishte lojtari më i mirë në fushë, duke mbushur me shpresë tifozët kuqezi se ai do të jetë bomberi i Milanit.

Pas ndeshjes, Bakajoko dhe Piakte u paraqitën në një foto, në të cilën të dy rrinin pranë njëri-tjetrit dhe bënin festimin ‘pistoletë’, e cila është mënyra sesi Piatek feston golat e tij. Mbishkrimi? Shumë origjinal: “Bang, bang x2!”, duke iu referuar dopietës së shënuar nga sulmuesi polak.

 

View this post on Instagram

 

Bang bang bang X2 ???? @acmilan

A post shared by Tiemoué Bakayoko 14 (@bakayoko_official14) on

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.