VIDEO | “Magjistarët” e Bundesligës, shijoni 10 golat më të bukur

0

Golat nga goditjet e dënimit janë gjithmonë diçka për t’u shijuar. Bundesliga në faqen e saj zyrtare ka publikuar 10 rrjetat më të bukura të sezonit të kaluar nga goditjet e ndaluara. Bie në sy prania e dy kosovarëve në këtë renditje.

Rashica ka golin e nëntë më të bukur, ndërsa Florent Muslija qëndron i pesti me perlën e tij. Vendin e parë e mban Pako Alkaser. Podiumi plotësohet nga Leon Bejli i Leverkusen dhe Daniel Kaliguri i Shalke 04. Duhet të themi se Bejli përfaqësohet me dy rrjeta në këtë renditje.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.