Zyrtare | Kukësi e huazon, Kalaja transferohet te Kastrioti

Skuadra e Kastriotit ka siguruar një tjetër firmë të rëndësishme në këtë merkato janari. Pas plot 11 përforcimeve deri më tani, krutanët kanë arritur akord ehde me Kukësin për huazimin e mesfushorit, Arlind Kalaja.

Njoftimi i Kukësit

Klubi zyrtarizon transferimin e mesfushorit Arlind Kalaja tek skuadra e Kastriotit.

23-vjeçari i cili u bashkua me ekipin tonë gjatë merkatos së verës, do të kalojë me formulën e huazimit tek skuadra krutane.

Marrëveshja është arritur sot me pëlqimin e mesfushorit dhe Kalaja do të do të jetë lojtar i Kastriotit deri në fund të sezonit futbollistik 2018- 2019.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online