“Bum” blerjesh te Teuta, zyrtarizohet goditja e pestë

Plot 5 lojtarë ka afruar Teuta deri më tani në këtë merkato vere. Afrimi më i…

Kalaja: Humbja me Teutën nuk na ka demoralizuar, kemi nevojë për tifozët

Mesfushori i Kastriotit, Arlind Kalaja ka bërë shumë mirë që nga transferimi i tij në formë…

Kalaja: Te Kastrioti askush i dorëzuar, kualitetet e Tiranës dihen

Arlind Kalaja iu bashkua Kastriotit në muajin janar si i huazuar nga skuadra e Kukësit. Mesfushori…

Kalaja: Kastrioti ka uri për pikë, nuk jemi të rënë nga Kategoria

Mesfushori i Kastriotit, Arlind Kalaja ka folur për “Supersport” para ndeshjes së fundjavës përballë La5it, ku…

Zyrtare | Kukësi e huazon, Kalaja transferohet te Kastrioti

Skuadra e Kastriotit ka siguruar një tjetër firmë të rëndësishme në këtë merkato janari. Pas plot…

“Mbledhje” për të sqaruar situatën, Kalaja dhe Rexhinaldo takim me drejtuesit

Edhe pse fitorja duket se ka sjellë qetësinë te Kukësi, që ngushtoi diferencën me kryesuesit, ai…

“Kupa e Pezë-Helmësit”, te Kukësi janë në humor

Kukësi është larg pritshmërive, teksa skuadra verilindore ndodhet 10 pikë pas Partizanit kryesues. Në tre ndeshjet…

Tjetër “hall” për Cungun, një tjetër mesfushor përfundon në infermieri

Kukësi fitoi me jo pak vështirësi ndaj Kastriotit, teksa u deshën që Shameti dhe Uilliam të…

Zyrtare, Kalaja rinovon me Vllazninë

Më në fund ka lëvizje pozitive te Vllaznia, edhe pse jo ndonjë lajm i bujshëm. Nuk…

Zeka: Nuk ka çështje “Kalaja”, shkodranët nuk ikin

Drejtori sportiv konfirmon mesfushorin si pjesë të Vllaznisë, ndërkohë që reagon për lajmet e largimit të…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online