Zyrtare | Afrime te Laçi, sulmuesi firmos për tre vite

Pak minuta më parë, Ndriçim Shtubina njoftoi mbylljen e bashkëpunimit me klubin e Laçit dhe kurbinasit, kanë gjetur menjëherë zëvendësuesin e tij. Për të përforcuar krahët e sulmit, bardhezinjtë e drejtuar nga Starova kanë nënshkruar me Flosard Malçi.

I lindur në Laç, 24-vjeçari ka luajtur gjatë gjithë karrierës së tij në Greqi, për shumë skuadra të ndryshme. Treglia Rafinas, Ilsyakos, AO Glyfalda dhe AEK-u i Athinës janë vetëm disa nga skuadrat me të cilat Malçi është aktivizuar.

Te skuadra e Laçit, sulmuesi ka nënshkruar për tre sezone dhe shihet si një nga lojtarët kyç për planet e kurbinasve.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online