Browsing Tag

malci

Zyrtare | Afrime te Laçi, sulmuesi firmos për tre vite

Pak minuta më parë, Ndriçim Shtubina njoftoi mbylljen e bashkëpunimit me klubin e Laçit dhe kurbinasit, kanë gjetur menjëherë zëvendësuesin e tij. Për të përforcuar krahët e sulmit, bardhezinjtë e drejtuar nga Starova kanë nënshkruar me…