Zero gola, shumë kreshtë: SuperMario në versionin “I fundit i mohikanëve”!

0

Mario Baloteli nuk rresht kurrë së surprizuar dhe çfarëdo që të bëjë, ai përfundon në qendër të vëmendjes. Sulmuesi i Nicës ka ndryshuar “look”-un e tij dhe modelin e flokëve për të disatën herë.

Kreshta e famshme është modifikuar dhe 28-vjeçari i kombëtares italiane ka publikuar në rrjetet sociale pamjen e tij të re, duke shkruar: ‘I fundit i Mohikanëve”.

Në fare pak kohë, ai ka arritur të mbledhë shumë vlerësime, por ka patur dhe nga ata, të cilëve nuk iu pëlqen Mario i ri dhe modeli i flokëve.

Në fushën e blertë asgjë nuk po shkon mirë për të, pasi nuk ka arritur akoma të gjejë golin e parë në këtë sezon me ekipin e Nicës.

View this post on Instagram

 

LAST OF MOHICANS… thoughts ?? @iam_nikky #shelly amazing job guys???

A post shared by Mario Balotelli???????? (@mb459) on

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.