Zeneli pushton Francën, sërish në formacionin më të mirë

Arbër Zenelit duket se nuk i është dashur aspak kohë që të ambientohet te skuadra e Reims në kampionatin francez të futbollit. Sulmuesi i përfaqësueses së Kosovës ka shënuar disa golatë rëndësishëm dhe ka qenë pa asnjë diskutim lojtari më i mirë i Reims këto dy muaj.

Edhe këtë javë, Zeneli arriti të shënojë, duke u përfshirë dhe në formacionin më të mirë të javës në Ligue 1. 23-vjeçari u largua nga skuadra e Herenvenit për të vazhduar karrierën e tij në Francë dhe ky vendim, duket i shkëlqyer deri më tani…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online