VIDEO | Nga paraburgimi në stërvitje, McGregor i habit të gjithë

0

Ka zgjatur vetëm disa orë qendrimi i Conor McGregor në qelitë e paraburgimit në një prej komisariateve të Majemit.
Luftëtari i njohur i arteve marciale të kombinuara depozitoi shumën e garancisë që nevojitet për të fituar lirinë. Pak orë pas lirimit McGregor është parë duke vazhduar rutinën e tij të përditshme të vrapimeve në mesnatë.

Irlandezi përfundoi pas hekurave pasi i rrëmbeu dhe shkatërroi telefonin e një fansi që po i bënte foto mëngjesin e së hënës.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.