VIDEO | Zeneli një “yll”, shënon edhe kur e nis nga stoli

Arbër Zeneli, ndryshe nga se ndodh zakonisht nuk e nisi titullar me Reims. Skuadra e tij…

Zeneli pushton Francën, sërish në formacionin më të mirë

Arbër Zenelit duket se nuk i është dashur aspak kohë që të ambientohet te skuadra e…

VIDEO | Zeneli nuk pret, gjen golin pas vetëm 9 minutash lojë

Arbër Zeneli ka zhbllokuar sfidën midis Dizhonit dhe Reims me golin e tij në minutën e…

E rrallë! Federata e gjobit, klubi francez padit tifozët

Në kampionatin francez të futbollit, tifozët e shumtë nuk mungojnë thuajse në asnjë takim, me të…

Flet trajneri i Zenelit: E ndiqnim prej kohësh, me fat që klubi veproi shpejt!

Arbër Zeneli padyshim është njeriu i momentit në ekipin e Reims. Fundjavën që lamë pas ishte…

Vlerësim fantastik për ditëlindje, Zeneli përkrah Mesit dhe Mbapesë!

Arbër Zeneli gjeti golin e parë francez gjatë ndeshjes së djeshme kundër Montpeljes. Reimsi fitoi me…

VIDEO | Festë e çmendur te skuadra e Zenelit, ka spektakël edhe jashtë fushë

Reims është kthyer në një ndër surprizat e këtij sezoni në Ligue 1. Skuadra ku luan…

VIDEO | Zeneli shkëlqen në Francë, afron Reimsin me Europën

Arbër Zeneli po bën një sezon të shkëlqyer. Pas një gjysme të parë të sezonit shumë…

VIDEO | Zeneli i papërmbajtshëm, gjen “asistin” e parë “francez”

“Arma” më e fortë e Arbër Zenelit është padyshim numri i madh i asistive që u…

VIDEO | Zorro ka një rival, befasues zyrtarizimi i Arbër Zenelit!

Arbër Zeneli është bërë lojtari më i ri skuadrës së Reims. Klubi që militon në ligën…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online