VIDEO | “Tradhton” Gjimshiti, Berisha shtanget për dy minuta

0

Atalanta pret Juventusin në Bergamo, në një sfidë të vlefshme për javën e 18-të të Serisë A. Etrit Berisha dhe Berat Gjimshiti janë që të dy titullarë për vendasit, por për fat të keq ndeshja nuk ka nisur ashtu siç duhet për kuqezinjtë tanë.

Gjimshiti ka shënuar një autogol në minutën e dytë të sfidës, teksa ka dërguar topin në rrjetën e tij në mënyrë të pavullnetshme. Berisha i gjendur i papërgatitur nuk ka mundur të reagojë për të evituar golin.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.