VIDEO | Tolerim apo paaftësi, ky rast po çmend tifozët e Liverpulit

0

Mançester Siti iu desh të vuante shumë për të marrë tri pikët në takimin e djeshëm ndaj Leister Sitit. Skuadra e Brendan Roxhers u mbrojt mirë përgjatë të gjithë takimit, por Vinsent Kompani i shtangu të gjithë me një gjuajte nga një largësi e konsiderueshme.

Mirëpo, rezultati i takimit dhe rrjedhimisht fati i titullit të Premier Ligës, mund të kishte qenë krejt të ndryshe në rast se s’do të kishte ndodhur një shpërdorim nga sulmuesi i Leisterit, Iheanaço.

Minuta e 88-të e ndeshjes, mesfushori anglez Çuduri jep një pas fantastik për Iheanaçon, i cili i vetëm përballë portierit Ederson çon topin jashtë. Fakti që nigeriani është ish-lojtari i Sitit ka bërë që në Angli shumë të tifozë të shfryjnë në rrjetet sociale duke e akuzuar atë për tolerim ndaj ish-skuadrës së tij.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online